image/svg+xml
image/svg+xml

Karşılaştırma Cetvelleri


KANUNLAR


Yükseköğretim Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi hakkında hazırlanan karşılaştırma cetveline ulaşmak için TIKLAYINIZ.

7243 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun hakkında hazırlanan karşılaştırma cetveline ulaşmak için  TIKLAYINIZ.  (PDF)   

7243 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun hakkında hazırlanan karşılaştırma cetveline ulaşmak için  TIKLAYINIZ. (WORD)                                                                                                                                                                                                                                      

YÖNETMELİKLER

Lisansüstü Eğitim ve Öğretim Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair 14 Nisan 2020 tarihli yönetmelik değişikliğine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Lisansüstü Eğitim ve Öğretim Yönetmeliğinde yapılan değişikliklere dair karşılaştırma cetveline ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Yurtdışı Yükseköğretim Diplomaları Tanıma ve Denklik Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair 14 Nisan 2020 tarihli yönetmelik değişikliğine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Yurtdışı Yükseköğretim Diplomaları Tanıma ve Denklik Yönetmeliğinde yapılan değişikliklere dair karşılaştırma cetveline ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair 28 Nisan 2020 tarihli yönetmelik değişikliğine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelikte yapılan değişikliklere dair karşılaştırma cetveline ulaşmak için TIKLAYINIZ  (WORD)

Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelikte yapılan değişikliklere dair karşılaştırma cetveline ulaşmak için TIKLAYINIZ. (PDF)