image/svg+xml
image/svg+xml

Kurumsal


- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu ile ilgili eğitim sunumuna ulaşmak için TIKLAYINIZ.  (PDF formatına ulaşmak için TIKLAYINIZ.) 
                                                                                                                                                       
- 2914 sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu ile ilgili eğitim sunumuna ulaşmak için TIKLAYINIZ. (PDF formatına ulaşmak için TIKLAYINIZ.)

- Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile ilgili eğitim sunumuna ulaşmak için TIKLAYINIZ. (PDF formatına ulaşmak için TIKLAYINIZ.)

- Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ile ilgili eğitim sunumuna ulaşmak için TIKLAYINIZ. (Mevzuat değişikliği sebebiyle güncelleme çalışmaları sürüyor.) (PDF formatına ulaşmak için TIKLAYINIZ.)

- Yükseköğretimde Disiplin İşlemleri ile ilgili eğitim sunumuna ulaşmak için TIKLAYINIZ.  (Mevzuat değişikliği sebebiyle güncelleme çalışmaları sürüyor.) (PDF formatına ulaşmak için TIKLAYINIZ.)

- Yükseköğretimde Norm Kadro Uygulamaları konulu eğitim sunumuna ulaşmak için TIKLAYINIZ. (PDF formatına ulaşmak için TIKLAYINIZ.)

-Yükseköğretim Yabancı Uyruklu Akademisyen İstihdamı konulu eğitim sunumuna ulaşmak için TIKLAYINIZ. (PDF formatına ulaşmak için TIKLAYINIZ.)