image/svg+xml
image/svg+xml

Ombudsmanlık KararlarıSözleşmeli statüde geçirilen hizmetlerin kazanılmış hak aylığında değerlendirilmesi talebi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 09 Temmuz 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Fazla çalışma karşılığı hak kazanılan izinlerin verilmesi talebi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun  31 Mayıs 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Başvuranın; eşi ile birlikte ailesinin ikamet ettiği illerde durumlarına uygun bir cezaevine nakil talebi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun  28 Mayıs 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Başvuranın sağlık mazereti nedeniyle tayin talebi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun  24 Haziran 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Emekli ikramiyesine ilişkin yapılan ödemenin, ikinci kez emekli olduğu tarihteki katsayılar dikkate alınarak yapılması talebi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun  03 Temmuz 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Başvuranın, YÖKSİS’te yer alan mezuniyet bilgisinin‘yüksek lisans’ şeklinde değiştirilmesi ile öğretim görevlisi kadrolarına başvuru özel şartına ilişkin değişiklik yapılması veya Yönetmeliğe geçiş hükmü eklenerek tarafına da başvuru hakkı tanınması talepleri hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun  08 Temmuz 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ. 

TYT puan türünde ilk yüze girdiğinden bahisle burs verilmesi talebi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun  31 Mayıs 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Eski Akademik Teşvik Ödeneği Yönetmeliği apsamında puan alınabilen akademik faaliyetlerden yeni Yönetmeliğin yürürlüğe girmesi ile bir anda puan alınamamasına itiraz hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 04 Temmuz 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Başvuranın eşinin emekli olması nedeniyle kendisine tanınan tayin hakkının kullandırılması talebi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 12 Temmuz 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Sözleşmeli statüde geçirilen hizmetlerin kazanılmış hakaylığında değerlendirilmesi talebi  hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 09 Temmuz 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

50/d kapsamındaki araştırma görevlisi kadrosunda bulunma süresi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 09 Temmuz 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Başvuranın sözlü sınav itirazı  hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 04 Temmuz 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Ders muafiyeti talebi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 12 Temmuz 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Başvuranın Kütahya Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğünün 1995 yılında yaptığı hatalı hesaplama nedeniyle kendisine aylık bağlandıktan 23 yıl sonra, yersiz ödeme yapıldığı gerekçesiyle maaşının düşürüldüğü iddiası hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 26 Temmuz 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Sürekli işçilerin meslek koduna ilişkin talepleri hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 09 Temmuz 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Lojman talebi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 24 Mayıs 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Başvuranın bilgi edinme talebinin karşılanması istemi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 06 Eylül 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Görevden uzaklaştırma kararına ilişkin bilgilerin silinmesi talebi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 05 Ağustos 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Tekniker olarak atanma talebi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 12 Temmuz 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Engellilik nedeniyle tayin talebi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 26 Temmuz 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Maaş farkı ödenmesi talebi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 07 Ocak 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Başvuranın sözlü sınav itirazı hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 04 Temmuz  2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Sürekli işçi kadrosuna geçirilme talebi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 05 Şubat  2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Başvuranın, tezli yüksek lisans programında dördüncü yarıyılını tamamladığı halde seminer dersinin vermediği gerekçesiyle kaydının silinmesi işleminin geri alınması talebi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 28 Mart  2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Atanma talebi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 20 Ağustos 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

30 yıl üzeri emekli ikramiyesinin tarafına ödenmesi talebi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 22 Temmuz 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Başvuranın ek göstergesindeki yanlış hesaplama nedeniyle ortaya çıkan maaş ve emekli ikramiye farkının ödenmesi talebi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 19 Ağustos 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Soruşturma açılması talebi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 26 Ağustos 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Atanma talebi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 02 Ağustos 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Başvuranın 2828 sayılı Kanunun Geçici 16 ncı maddesi uyarınca teknisyen olarak atanma talebi hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 06 Ağustos 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Atamasının geciktirildiği iddiası hakkındaki Kamu Denetçiliği Kurumunun 15 Ağustos 2019 tarihli kararına ulaşmak için TIKLAYINIZ.